Vanish Oxi Action Prášek na bělení a odstranění skvrn bílé prádlo (21 praní) 1x625g

405984
405984
Momentálně nedostupné
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 02.07.2022 11:54
0 balení

Detailní popis produktu:

Vanish Oxi Action Crystal white prášek na bělení a odstranění skvrn si poradí i s odolnými skvrnami na bílém i světlém oblečení. Kromě toho při pravidelném používání udržuje vaše bílé oblečení zářivě bílé i po 50. vyprání*. Již jedna odměrka Vanish odstraňuje skvrny, minimalizuje nepříjemný zápach a dodává hygienickou čistotu.
*Výsledky získané na bavlněných tkaninách při pravidelném používání tohoto přípravku jako doplňkového přípravku v pracím cyklu v porovnání s použitím pouze tekutého pracího prostředku.
Pro bělení, odstranění skvrn, minimalizaci zápachu a hygienickou čistotu:
Přidejte 1/2 odměrky pro běžné skvrny až 1 odměrku pro zaschlé skvrny do zásuvky k pracímu prostředku. Vyperte jako obvykle.
Pro odstranění skvrn a zápachu:
Přidejte jednu odměrku do 4 litrů vody. Bílé prádlo namáčejte max. 6 hodin. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete promnutím skvrny před vymácháním.
K ošetření odolných a zaschlých skvrn:
Smíchejte 10 g prášku s vodou (max 40 °C) tak, že voda zakryje prášek. Míchejte 30 vteřin. Naneste směs na skvrnu a nechte působit max. 5 minut. Podle potřeby skvrnu promněte. Poté prádlo vyperte jako obvykle.