Univer Gulášový krém lahůdkový 160g

364057
364057
Na prodejně: 32 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 16.06.2024 01:00
32 balení

Detailní popis produktu:

Univer – tradiční značka maďarské gastronomie, která nechybí ani v jedné maďarské domácnosti. Do Vaší pozornosti dáváme klasiku z Maďarska, a to Gulášový krém, který je neoddělitelnou součástí každého guláše v Maďarsku. Pro odvážné a silné chlapy se nabízí také v pálivé verzi, kde „čipoš“ štípe, jak má, a proto je vhodné ho uhasit dobrým českým pivem. Pro něžné pohlaví se nabízí také lahůdkový gulášový krém, který dodá guláši lahodnou chuť maďarské kuchyně. Dalším pokladem maďarské gastronomie je paprika, jejíž chuť a jemnost je schovaná do Univer krémů pod názvem červené zlato. Je to výstižné pojmenování tohoto produktu. Jestliže se v našich zemích říká „sůl nad zlato“, tak v Maďarsku to je „paprika nad zlato“, a proto Univer tento poklad schoval do lahůdkově jemné chuti pro dámy a do ostré a silně pálivé chuti pro pány. Červené zlato má široké možnosti použití jak do gulášů, tak i do halászlí či na ochucení dalších lahodných pokrmů.

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
ochucovací prostředek
SLOŽENÍ
syrová kořeninová paprika, pritaminová paprika-kapie v různých poměrech 87%, kuchyňská sůl 11,5%, červená cibule, zahuštěná rajčata, slunečnicový olej, voda, zvýrazňovače vůně a chuti: glutaman sodný, cukr, modifikovaný kukuřičný , aroma: kořeninová, CELEROVÁ,kyselina: kyselina citrónová, konzervační látka: sorban draselný, METABISULFIT draselný, bobkový list
ALERGENY
Oxid siřičitý a siřičitany,Celer a výrobky z něj, MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 481 kJ/116 kcal, tuky 7,2 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,7 g, sacharidy 5,8 g, z toho cukry 3,9 g, vláknina 4,1 g, bílkoviny 4,7 g, sůl 11,5 g.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvádí se
HMOTNOST/OBJEM
160 g
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skaldujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním světlem.
VÝROBCE
KL Logisitic Service spol. s r.o., Esterházyovcov 32/3192, 924 01 Galanta, Slovenská republika
NÁVOD K POUŽITÍ
Vhodné na dochucování jídel v přiměřeném množství.

Render here user shopping lists

Render here shopping cart details

Render here active store id in the mobile navigation