vileda Ultramax Care náhrada z recyklovaných vláken 1 ks

469955
469955
Na prodejně: 7 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 25.07.2024 17:00
7 balení

Detailní popis produktu:

Vileda Ultramax Care náhrada z recyklovaných vláken
Vyměnitelný náhradní mycí návlek na mop Vileda Ultramax je určen zejména pro čištění delikátních podlah. Jeho jedinečné složení zanechá při čištění na vašich podlahách méně vody. Podlahy tak rychleji schnou a zároveň je zajištěno, že nedojde k poškození dřevěných podlah, jako jsou parkety, laminát nebo jiné běžné netěsnící dřevěné podlahy.
Při péči o vaši podlahu a jemné povrchy je tento náhradní návlek šetrný k životnímu prostředí. Je navržen s důrazem na udržitelnost a potřeby vaší podlahy, jelikož ve složení je z části použito i 100% recyklované mikrovlákno.
Fialová vlákna náhradního mycího návleku Vileda Ultramax Care čistí nečistoty a zachytávají i vlasy, zatímco bílá vlákna a vysoce kvalitní 100% recyklovaná mikrovlákna vaše podlahy rychle vysuší a zanechají je lesklé.
Díky 4 připínacím cvočkům lze náhradní návlek jednoduše rychle vyměnit. Perte jej v pračce s podobnými materiály do 60 °C bez aviváže a změkčovadel. Pro dosažení skvělých výsledků čištění doporučujeme vyměnit náhradní návlek každých 6 měsíců.
Náhradní mycí návlek Vileda Ultramax Care je kompatibilní s mopy Ultramax a Ultramax Turbo a je v hodný pro všechny typy tvrdých podlah.
Složení: 100% Polyester. Vyrobeno v Itálii.
Rozměr: 36 × 14 cm. Mycí návlek je použitelný pro hlavice mopů Vileda o rozměrech 34 × 10 cm.

Render here user shopping lists

Render here shopping cart details

Render here active store id in the mobile navigation