Metro Chef Krevety Deli mix mraž. 1x960g

413560
Platnost akce do 14.12.2021
413560
bez DPH
Cena za kus
269,00 Kč
Cena za balení
269,00 Kč
Cena za jednotku
280,21 Kč
Na prodejně: 10 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 05.12.2021 08:57
10 balení

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Z Krevetové knedlíčky vařené v páře, čtyř různých příchutí (špenát, červená řepa, bílá ředkev, dýně), hluboce zmrazené.
SLOŽENÍ
Zelené krevetové knedlíčky: jicama (20 %), krevety (Litopenaeus vannamei) (korýši) (16 %), pažitka, pšeničný škrob (lepek), pitná voda, bramborový škrob, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, rafinovaný sójový olej, mrkev, špenátová šťáva, česnek, šalotka, cukr, pšeničná mouka (lepek), rýžová mouka, sezamový olej, jedlá sůl, extrakt z droždí, sójové boby, bílý pepř, droždí. Červené krevetové knedlíčky: krevety (Litopenaeus vannamei) (korýši) (21 %), mrkev, cibule, pitná voda, pšeničný škrob (lepek), kukuřičný škrob, tapiokový škrob, bramborový škrob, rajčatový protlak, červená řepa, rýžová mouka, rafinovaný sójový olej, koriandr, pšeničná mouka(lepek), cukr, česnek, jedlá sůl, sezamový olej, extrakt z droždí, bílý pepř, droždí, sójové boby, barviva: karamel, extrakt z červené řepy. Bílé krevetové knedlíčky: krevety (Litopenaeus vannamei) (korýši) (41 %), pitná voda, pšeničný škrob (lepek), bílá ředkev, tapiokový škrob, bramborový škrob, kukuřičný škrob, jarní cibulka, rýžová mouka, mrkev, rafinovaný sójový olej, cukr, česnek, jedlá sůl, sezamový olej, sójové boby, extrakt z droždí, bílý pepř, pšeničná mouka (lepek). Žluté krevetové knedlíčky: krevety (Litopenaeusvannamei) (korýši) (24 %), mrkev, pitná voda, cibule, pšeničný škrob (lepek), tapiokový škrob, pšeničná mouka (lepek), bramborový škrob, kukuřičný škrob, tykev, rafinovanýsójový olej, šalotka, cukr, rýžová mouka, jedlá sůl, extrakt z droždí, kurkuma, sójové boby, bílý pepř, droždí, semeno annatto, semínka koriandru, sušené chilli, anýz, fenykl, římský kmín, hřebíček, skořice, kardamom, bazalka, česnek, černý pepř, muškátový oříšek, barvivo: kurkumin
ALERGENY
Sezamová semena a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Korýši a výrobky z nich,Sójové boby a výrobky z nich, MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
Výživové údaje na 100 g/ml: Energetická hodnota 564 kJ/135 kcal, Tuky 3,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g, Sacharidy 18,7 g, z toho cukry 2,9 g, Bílkoviny 5,8 g, Sůl 0,84 g.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
Výživové údaje na 100 g/ml: Energetická hodnota 564 kJ/135 kcal, Tuky 3,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g, Sacharidy 18,7 g, z toho cukry 2,9 g, Bílkoviny 5,8 g, Sůl 0,84 g.
HMOTNOST/OBJEM
960 g/r
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Při -18 °C minimální trvanlivost do: viz zadní strana obalu
VÝROBCE
MCC Trading International GmbHSchlüterstraße 540235 DüsseldorfGermany
NÁVOD K POUŽITÍ
Připravujte v mraženém stavu. Výrobek vyjměte z obalu. Příprava v páře asmažení na pánvi: Napařovací hrnec s pečícím papírem a vodou umistěte na sporák. Vařte v páře 5 kusů knedlíčků na střední teplotě po dobu 4-6 minut. Dbejte na to, aby senapařovací hrnec nevařil nasucho. Vyjměte výrobek z napařovacího hrnce, postavte pánev na sporák a zahřejte na střední teplotu, vytřete ji malým množstvím oleje(1/2 čajové lžičky) a dejte do ní výrobek. Smažte na pánvi po dobu 3-4 minut, dokud nebude spodek dokřupava a dozlatova. Dbejte na to, aby byl výrobek při podávání horký.Výrobek znovu neohřívejte. Toto jsou jen orientační údaje. Skutečné časy se mohou lišit v závislosti na zařízení.