Metro Chef Krevety Deli mix mraž. 1x960g

413560
413560
bez DPH
Cena za kus
309,00 Kč
Cena za balení
309,00 Kč
Cena za jednotku
321,88 Kč
Na prodejně: 9 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 10.08.2020 20:37
9 balení

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Z Krevetové knedlíčky vařené v páře, čtyř různých příchutí (špenát, červená řepa, bílá ředkev, dýně), hluboce zmrazené.
SLOŽENÍ
Zelené krevetové knedlíčky: jicama (20 %), krevety (Litopenaeus vannamei) (korýši) (16 %), pažitka, pšeničný škrob (lepek), pitná voda, bramborový škrob, tapiokový škrob, kukuřičný škrob, rafinovaný sójový olej, mrkev, špenátová šťáva, česnek, šalotka, cukr, pšeničná mouka (lepek), rýžová mouka, sezamový olej, jedlá sůl, extrakt z droždí, sójové boby, bílý pepř, droždí. Červené krevetové knedlíčky: krevety (Litopenaeus vannamei) (korýši) (21 %), mrkev, cibule, pitná voda, pšeničný škrob (lepek), kukuřičný škrob, tapiokový škrob, bramborový škrob, rajčatový protlak, červená řepa, rýžová mouka, rafinovaný sójový olej, koriandr, pšeničná mouka(lepek), cukr, česnek, jedlá sůl, sezamový olej, extrakt z droždí, bílý pepř, droždí, sójové boby, barviva: karamel, extrakt z červené řepy. Bílé krevetové knedlíčky: krevety (Litopenaeus vannamei) (korýši) (41 %), pitná voda, pšeničný škrob (lepek), bílá ředkev, tapiokový škrob, bramborový škrob, kukuřičný škrob, jarní cibulka, rýžová mouka, mrkev, rafinovaný sójový olej, cukr, česnek, jedlá sůl, sezamový olej, sójové boby, extrakt z droždí, bílý pepř, pšeničná mouka (lepek). Žluté krevetové knedlíčky: krevety (Litopenaeusvannamei) (korýši) (24 %), mrkev, pitná voda, cibule, pšeničný škrob (lepek), tapiokový škrob, pšeničná mouka (lepek), bramborový škrob, kukuřičný škrob, tykev, rafinovanýsójový olej, šalotka, cukr, rýžová mouka, jedlá sůl, extrakt z droždí, kurkuma, sójové boby, bílý pepř, droždí, semeno annatto, semínka koriandru, sušené chilli, anýz, fenykl, římský kmín, hřebíček, skořice, kardamom, bazalka, česnek, černý pepř, muškátový oříšek, barvivo: kurkumin
ALERGENY
Sezamová semena a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Korýši a výrobky z nich,Sójové boby a výrobky z nich, MŮŽE OBSAHOVAT: Sezamová semena a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
Výživové údaje na 100 g/ml: Energetická hodnota 564 kJ/135 kcal, Tuky 3,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g, Sacharidy 18,7 g, z toho cukry 2,9 g, Bílkoviny 5,8 g, Sůl 0,84 g.
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
Výživové údaje na 100 g/ml: Energetická hodnota 564 kJ/135 kcal, Tuky 3,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,8 g, Sacharidy 18,7 g, z toho cukry 2,9 g, Bílkoviny 5,8 g, Sůl 0,84 g.
HMOTNOST/OBJEM
960 g/r
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Při -18 °C minimální trvanlivost do: viz zadní strana obalu
VÝROBCE
MCC Trading International GmbHSchlüterstraße 540235 DüsseldorfGermany
NÁVOD K POUŽITÍ
Připravujte v mraženém stavu. Výrobek vyjměte z obalu. Příprava v páře asmažení na pánvi: Napařovací hrnec s pečícím papírem a vodou umistěte na sporák. Vařte v páře 5 kusů knedlíčků na střední teplotě po dobu 4-6 minut. Dbejte na to, aby senapařovací hrnec nevařil nasucho. Vyjměte výrobek z napařovacího hrnce, postavte pánev na sporák a zahřejte na střední teplotu, vytřete ji malým množstvím oleje(1/2 čajové lžičky) a dejte do ní výrobek. Smažte na pánvi po dobu 3-4 minut, dokud nebude spodek dokřupava a dozlatova. Dbejte na to, aby byl výrobek při podávání horký.Výrobek znovu neohřívejte. Toto jsou jen orientační údaje. Skutečné časy se mohou lišit v závislosti na zařízení.