Gelato di Natura Zmrzlina jahodová mraž. 1x2,5L

317341
317341
Na prodejně: 1 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 05.07.2022 21:12
1 balení

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Italská jahodová zmrzlina dekorovaná jahodovou omáčkou a kandovanými jahodami. Mražený mléčný jahodový krém s jahodovou omáčkou a kandovanými jahodami na povrchu.
SLOŽENÍ
Pitná voda, jahodové pyré a dřeň (17 %), cukr, rehydratované odstředěné MLÉKO, plnotučné MLÉKO, dextróza, glukózový sirup, dekorace: kandované jahody (0,5 %) [jahody, glukózo-fruktózový sirup, cukr, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), konzervant (sorban draselný)], regulátor kyselosti (kyselina citrónová), jahodová omáčka (0,3 %) [cukr, pitná voda, glukózový sirup, jahodový protlak, modifikovaný kukuřičný škrob, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, stabilizátor (agar), barvivo (anthokyany)], stabilizátory (karboxymethylcelulosa, guma guar, alginan sodný, sorbitol, pektiny), maltodextrin, přírodní aroma, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), jedlá sůl.
ALERGENY
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), MŮŽE OBSAHOVAT: Vejce a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Sójové boby a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
neuvedeno
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvedeno
HMOTNOST/OBJEM
Objem: 2500 ml. Hmotnost: 1575 g. Balení obsahuje 45 porcí. Jedna porce = 55,5 ml.
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
VÝROBCE
Premiata Gelateria F.Ili Michielan srl Via G. Rossa, 2 - 30037 Scorzé Venezia, Itálie