Gelato di Natura Zmrzlina amarena mraž. 1x2,5L

317345
317345
Na prodejně: 7 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 14.04.2021 16:17
7 balení

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Italská zmrzlina Amarena dekorovaná višňovou omáčkou a kandovanými višněmi. Mražený krém s rostlinným tukem, višňovou omáčkou a kandovanými višňemi na povrchu.
SLOŽENÍ
sušené odstředené MLÉKO, plnotučné MLÉKO, višňová omáčka (8 %) [cukr, višně, glukózový sirup, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kukuřičný škrob, stabilizátor (pektiny), aroma, barvivo (anthokyany)], cukr, rafinovaný kokosový olej (7,5 %), dextróza, SMETANA (4%) (MLÉKO), zahuštěné MLÉKO (3 %), glukózový sirup, dekorace: kandované višně (0,2 %) (cukr, višně, glukózo-fruktózový sirup, pitná voda, višňová šťáva, regulátor kyselosti (kyselina citronová), aroma, barvivo (anthokyany), konzervant (OXID SIRIČITÝ)], emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery propan-1,2-diolu s mastnými kyselinami), aroma, stabilizátory (guma guar, karubin).
ALERGENY
Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Oxid siřičitý a siřičitany, MŮŽE OBSAHOVAT: Vejce a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Sójové boby a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
neuvedeno
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvedeno
HMOTNOST/OBJEM
Objem: 2500 ml. Hmotnost: 1575 g. Balení obsahuje 45 porcí. Jedna porce = 55,5 ml.
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
VÝROBCE
Premiata Gelateria F.Ili Michielan srl Via G. Rossa, 2 - 30037 Scorzé Venezia, Itálie