Black Fox 35% 1x1L

295492
295492
Na prodejně: 18 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 24.10.2021 08:51
18 balení

Detailní popis produktu:

Traduje se, že kdesi v hlubokém lese přebývá liška černá tak, že bývá vidět jen za jasných měsíčních nocí. Na svých toulkách na hranici mezi realitou a fantazií namíchala elixír opravdového přátelství a dobré zábavy. Elixír z vybraných lesních bylin s kapkou pomeranče, díky kterému si magickým způsobem dokáže podmanit každého. Elixír, na jehož chuť není možné zapomenout, stejně jako na setkání s ní. Pod rouškou noci vyráží do světa vstříc dalším dobrodružstvím, do světa, kde každý žije v naději na setkání právě s ní. Ale je to ona, kdo si vybírá, kdo se stane součástí jejího příběhu. Příběhu, který se možná ještě nestal, a přesto už teď víš, že o něm budeš chtít vyprávět. To nejlepší přichází, když to nečekáš.

Elixír z vybraných lesních bylin s kapkou pomeranče je uchován v neobyčejné lahvi s tajemným designem, kterým dokonale vyjadřuje svůj vlastní příběh, který má v sobě něco záhadného, neobjeveného a nečekaného.

Podlehnout kouzlu uhrančivých zelených očí BLACK FOX by mohli především ti, kteří už mají s ochutnáváním alkoholických nápojů zkušenost, ale zároveň se nebojí objevovat nové a nepoznané a vyhledávají spíše sofistikovanější zábavu, čemuž odpovídá i výběr jejich drinku, kterému by neměl vedle rafinované chuti chybět ani styl.

Vychutnej si dobře vychlazený Black Fox. Jeho rafinovanou chuť ještě znásobí, když k němu přidáš plátek pomeranče. Vyzkoušet můžeš i v míchaných drincích dle originálních receptů.

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
lihovina
SLOŽENÍ
líh, cukr, barvivo karamel, směs bylin, přírodní aromata z bylin a ovoce, kyselina citronová, aromata
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
Neuvádí se
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
Neuvádí se
HMOTNOST/OBJEM
1000 ml
VÝROBCE
STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., Palírenská 641/2, 32600 Plzeň-Božkov
SKUTEČNÝ OBSAH ALKOHOLU
35%
Původ
Česká republika