Vanish Oxi Action Odstraňovač skvrn barevné prádlo (21 praní) 1x625g

405983
405983
Bezpečnostní listy ke stažení
Na prodejně: 0 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 24.09.2021 21:20
0 balení

Detailní popis produktu:

Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn prášek si poradí i s odolnými skvrnami na bílém i barevném oblečení. Chcete aby vaše oblečení déle vydrželo v perfektním stavu? Používejte přípravek Vanish Oxi Action při každém praní spolu s vaším běžným pracím prostředkem. Díky své technologii "Oxi action" na bázi aktivního kyslíku je šetrný k běžným textiliím jako je bavlna nebo polyester a bezpečný pro použití na bílé i barevné prádlo.

Posílení účinků praní:
Přidejte 1/2 odměrky pro běžné skvrny až 1 odměrku pro zaschlé skvrny do zásuvky k pracímu prostředku. Vyperte jako obvykle.
Odstranění odolných skvrn:
Přidejte jednu odměrku do 4 litrů vody. Bílé prádlo namáčejte max. 6 hodin. Barevné prádlo namáčejte max. 1 hodinu. Po namáčení vyperte jako obvykle nebo pečlivě vymáchejte. Nejlepších výsledků při odstraňování skvrn dosáhnete promnutím skvrny před vymácháním.
Použití přímo na skvrnu:
Smíchejte 10 g prášku s vodou (max 40 °C) tak, že voda zakryje prášek. Míchejte 30 vteřin. Naneste směs na skvrnu a nechte působit max. 5 minut. Podle potřeby skvrnu promněte. Poté prádlo vyperte jako obvykle.