Hamé Náplň ovocná meruňka 6x420g

358121
358121
bez DPH
Cena za kus
18,70 Kč
Cena za balení
112,20 Kč
Cena za jednotku
44,52 Kč
Nedostupné
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 11.08.2020 21:47
0 balení
Vyřazeno ze sortimentu

Detailní popis produktu:

Hamé ovocné náplně s kousky ovoce jsou určeny pro všechny, kteří rádi pečou a kteří chtějí dodat svému pečivu chuť pravého ovoce. Při výrobě je dbáno na dodržování speciálních postupů, které zajišťují ovocným náplním lahodnou chuť a jedinečné vlastnosti. Hospodyňky tak ocení zejména nevytékání náplně z pečiva při pečení. Ovocné náplně se také výborně hodí jako náplně do ovocných knedlíků nebo jiných sladkých jídel. Hamé uvádí na trh horkou novinku pro Vaše pečení – ovocné náplně s kousky ovoce, meruňkovou a višňovou. Jsou speciálně vyvinuty pro to, aby se ani za vysokých teplot při pečení neroztékaly a nevytékaly z pečiva. Navíc jsou lehce roztíratelné, k použití i za studena. Vyznačují se i sníženým obsahem cukru, více pak vynikne chuť ovoce, jehož kousky tyto produkty obsahují. Můžete je použít třeba na střídačku se švestkovými povidly. Tak hurá do kuchyně!

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Ovocný přípravek - náplň do pečiva. Se sníženým obsahem cukru.
SLOŽENÍ
Složení: cukr, meruňky (30 %hm.), voda, jablka (15% hm.), modifikovaný škrob, regulátory kyselosti (kyselina citronová, citran sodný, citran vápenatý), zahušťovadlo: guma gellan, konzervant: sorban draselný, barviva: betakaroten a paprikový extrakt, aroma. Výrobek obsahuje zbytkový konzervant (OXID SIŘIČITÝ) ze suroviny.
ALERGENY
Oxid siřičitý a siřičitany, MŮŽE OBSAHOVAT: Neuvádí se
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota (kJ) 737 energetická hodnota (kcal) 173 tuky (g) 0,1 z toho nasycené mastné kyseliny (g) 0,0 sacharidy (g) 42,8 z toho cukry (g) 38,4 bílkoviny (g) 0,3 sůl (g) 0,0
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvádí se
HMOTNOST/OBJEM
420 g
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte v suchu při teplotě 0-28 oC. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.
VÝROBCE
Výrobce: Hamé s.r.o, Na Drahách 814, 686 04 Kunovice, Česká republika
Původ
Česká republika