Gelato di Natura Zmrzlina tiramisu 1x2,5L

317342
Platnost akce do 04.08.2020
317342
bez DPH
Cena za kus
299,75 Kč
Cena za balení
299,75 Kč
Cena za jednotku
119,90 Kč
Na prodejně: 3 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 08.07.2020 11:07
3 balení

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Italská Tiramisu zmrzlina dekorovaná cukrářskými piškoty namočenými v kávovém sirupu a posypaná kakaovým práškem. Mražený krém s rostlinným tukem a tiramisu s cukrářskými piškoty namočenými v kávovém sirupu a kakaovým práškem na povrchu. Obsahuje alkohol.
SLOŽENÍ
rehydratované odstředěné MLÉKO, plnotučné MLÉKO, cukr, glukózový sirup, rafinovaný kokosový olej (7,9 %), Tiramisu (4%), [cukr, glukózový sirup, piškoty (pasterizovaná VEJCE, PŠENIČNÁ mouka, cukr, glukózo-fruktózový sirup, dextróza, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), sušené odstředěné MLÉKO, kypřící látky (difosforečnany, uhličitany sodné), aroma, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), pitná voda, káva, VAJEČNÝ ŽLOUTEK, aroma, barviva (karamel, kurkumin), stabilizátor (pektiny)] smetana (MLÉKO), víno Marsala (1,7 %), dekorace z cukrářských piskotů (1%) [PŠENIČNÁ mouka, cukr, VEJCE, glukózový sirup, kypřící látky (uhličitany sodné, difosforečnany), hydrogenuhličitan amonný, aroma], vaječný žloutek (1 %), zahuštěné MLÉKO (0,5 %), emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery propan-1,2-diolu s mastnými kyselinami) kávový sirup (0,35 %), lyofilizovaný sýr Mascarpone (0,25 %) (MLÉKO), alkohol (0,2 %), dextróza, kakaový prášek v dekoraci (0,2 %) [odtučněný kakaový prášek, kakaové máslo, dextróza, PŠENIČNÝ škrob, cukr, plně ztužený rafinovaný slnečnicový olej, vanilin], modifikovaný kukuřičný škrob, kávový extrakt a prášek (0,05%) aroma, stabilizátory (guma guar. karubin, guma tara), barvivo (amoniakový karamel).
ALERGENY
Vejce a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), MŮŽE OBSAHOVAT: Sójové boby a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
neuvedeno
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvedeno
HMOTNOST/OBJEM
2500 ml
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
VÝROBCE
Premiata Gelateria F.Ili Michielan srl Via G. Rossa, 2 - 30037 Scorzé Venezia, Itálie