Gelato di Natura Zmrzlina tiramisu 1x2,5L

317342
317342
Na prodejně: 1 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 18.05.2022 07:05
1 balení

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Italská Tiramisu zmrzlina dekorovaná cukrářskými piškoty namočenými v kávovém sirupu a posypaná kakaovým práškem. Mražený krém s rostlinným tukem a tiramisu s cukrářskými piškoty namočenými v kávovém sirupu a kakaovým práškem na povrchu. Obsahuje alkohol.
SLOŽENÍ
rehydratované odstředěné MLÉKO, plnotučné MLÉKO, cukr, glukózový sirup, rafinovaný kokosový olej (7,9 %), Tiramisu (4%), [cukr, glukózový sirup, piškoty (pasterizovaná VEJCE, PŠENIČNÁ mouka, cukr, glukózo-fruktózový sirup, dextróza, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselín), sušené odstředěné MLÉKO, kypřící látky (difosforečnany, uhličitany sodné), aroma, regulátor kyselosti (kyselina citrónová), pitná voda, káva, VAJEČNÝ ŽLOUTEK, aroma, barviva (karamel, kurkumin), stabilizátor (pektiny)] smetana (MLÉKO), víno Marsala (1,7 %), dekorace z cukrářských piskotů (1%) [PŠENIČNÁ mouka, cukr, VEJCE, glukózový sirup, kypřící látky (uhličitany sodné, difosforečnany), hydrogenuhličitan amonný, aroma], vaječný žloutek (1 %), zahuštěné MLÉKO (0,5 %), emulgátory (mono- a diglyceridy mastných kyselin, estery propan-1,2-diolu s mastnými kyselinami) kávový sirup (0,35 %), lyofilizovaný sýr Mascarpone (0,25 %) (MLÉKO), alkohol (0,2 %), dextróza, kakaový prášek v dekoraci (0,2 %) [odtučněný kakaový prášek, kakaové máslo, dextróza, PŠENIČNÝ škrob, cukr, plně ztužený rafinovaný slnečnicový olej, vanilin], modifikovaný kukuřičný škrob, kávový extrakt a prášek (0,05%) aroma, stabilizátory (guma guar. karubin, guma tara), barvivo (amoniakový karamel).
ALERGENY
Vejce a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy), MŮŽE OBSAHOVAT: Sójové boby a výrobky z nich,Jádra podzemnice olejné (arašídy) a výrobky z nich,Skořápkové plody a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
neuvedeno
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvedeno
HMOTNOST/OBJEM
2500 ml
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Po rozmrazení znovu nezmrazujte!
VÝROBCE
Premiata Gelateria F.Ili Michielan srl Via G. Rossa, 2 - 30037 Scorzé Venezia, Itálie