Elmex Sensitive Whitening zubní pasta 1x75ml

282304
Platnost akce do 13.09.2022
282304
bez DPH
Cena za kus
69,90 Kč
Cena za balení
69,90 Kč
Cena za jednotku
932,00 Kč
Na prodejně: 63 bal.
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 18.08.2022 06:59
63 balení
Při odběru od Cena za balení
3 bal. 62,90 Kč
6 bal. 56,60 Kč

Platnost akce do: 13.09.2022

Detailní popis produktu:

elmex® Sensitive s aminfluoridem zuby chrání díky klinicky ověřenému složení pro ochranu před citlivostí zubů. Účinné složení pomáhá nepřetržitě posilovat zuby a chránit je před zubním kazem. Jemné částečky zajišťují účinné a šetrné čištění, které odstraňuje zubní plak. Její unikátní složení pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů. Proč se zuby stávají citlivými? Při ustupování dásní se zubní krčky, tedy oblast zubů, která je normálně chráněna, odhalí a stanou se zranitelnějšími. V takové situaci mohou studené/teplé nebo kyselé podněty či dotek způsobovat bolest. Také se mohou rychleji rozvíjet kazy dentinu. Pro optimální pravidelnou ústní péči nejprve použijte produkty pro čištění mezizubních prostor, pak zubní pastu elmex® Sensitive spolu s kartáčkem elmex® Sensitive a nakonec ústní vodu elmex® Sensitive.
Zubní pasta na citlivé zuby s trojím účinkem a klinicky prokázanou ochranou citlivých zubů. Díky speciálnímu aminfluoridovému složení zubní pasta účinně chrání, posiluje a čistí. Její unikátní složení pomáhá obnovit přirozenou bělost zubů.
Co doporučují odborníci v případě citlivých zubů? – Používat speciální zubní pastu pro citlivé zuby – Čistit zuby šetrně pomocí měkkého zubního kartáčku – Pro dodatečnou ochranu používat spolu se speciální ústní vodou
Nevhodné pro děti do 7 let.

Render here user shopping lists

Render here shopping cart details

Render here active store id in the mobile navigation