Coppenrath&Wiese Švarcvaldský višňový dort mraž. 1x1200g

314279
314279
Dlouhodobě nedostupné
Praha - Stodůlky
Změnit prodejnu
k 05.02.2023 21:11
0 balení
Dlouhodobě nedostupné

ZÁKONNÝ NÁZEV POTRAVINY
Švarcvaldský višňový dort, hluboce zmrazený. Kyprý korpus z čokoládových sušenek (20%) plněný šřavnatou višňovou náplní (16%) na křehkém testě (11%), s čerstvou šlehačkou s griotkou (46%), zdobený višněmi (3% a čokoládovými vločkami.
SLOŽENÍ
SMETANA (36%), višně (12%), PŠENIČNÁ mouka, sirup z invertního cukru, cukr, VEJCE, pitná voda, čokoláda (3%) (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin), tuková složka (palmový tuk, řepkový olej), jablečný džem (glukózový sirup, jablka, želírující látka pektiny, kyselina: kyselina citronová), griotka (1,5%), modifikovaný škrob, kakao se sníženým obsahem tuku, jedlá želatina, PŠENIČNÝ škrob, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin, sušená SYROVÁTKA, kyselina: kyselina citronová, kypřící látky: uhličitany sodné, citronany sodné, přírodní aroma, sušené plnotučné MLÉKO, jedlá sůl.
ALERGENY
Vejce a výrobky z nich,Obiloviny obsahující lepek,Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy),Sójové boby a výrobky z nich, MŮŽE OBSAHOVAT: Skořápkové plody a výrobky z nich
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/JEDNOTKA
neuvedeno
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE/PORCE
neuvedeno
HMOTNOST/OBJEM
1200 g
PODMÍNKY UCHOVÁNÍ
Skladujte při teplotě -18 °C a nižší. Uchování u spotřebitele: Chladnička (5 °C): 1 den Mraznička (-6 °C): 4 dni Mraznička (-12 °C): 3 týdny Mraznička (-18 °C): Viz datum minimální trvanlivosti Po rozmrazení znovu nezmrazujte! Návod k použití: Vybalte výrobek ze všech obalů. Nechte rozmrazit při pokojové teplotě (cca +20°C) po dobu 4 hodin. Naporcování je možné zkrátit rozmrazován o hodinu.
VÝROBCE
Výrobce: Conditorei Coppenrath & Weise GmbH & Co. KG Zum Attersee 2 D-49076 Osnabrück, Německo.

Render here user shopping lists

Render here shopping cart details

Render here active store id in the mobile navigation